Запитання й відповіді

INCONTROL TOUCH MAP UDPATER — Установка

Що таке InControl Touch Map Updater? Для чого воно використовується?

InControl Touch Map Updater — це безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє завантажувати, купувати і встановлювати оновлення мап на вашу навігаційну SD-карту. Без InControl Touch Map Updater ви не зможете завантажувати оновлення на свою навігаційну SD-карту. Завантажте програму Incontrol Touch Map Updater тут.

ПРИМІТКА: SD-карта: SD-карта вбудована в навігаційну систему вашого автомобіля і містить ліцензії на навігаційну систему разом із встановленою виробником мапою. Щоб оновити мапу в навігаційній системі, необхідно витягти SD-карту з гнізда (див. Керівництво користувача автомобіля) і вставити її в пристрій зчитування SD-карт на комп'ютері.

ПРИМІТКА: SD-карта завжди має бути в розблокованому стані (невеличкий перемикач на боці SD-карти), щоб програма InControl Touch Map Updater могла записувати на неї будь-яку потрібну інформацію, у тому числі завантажувати й установлювати новий вміст.

Як завантажити Incontrol Touch Map Updater?

Програмне забезпечення для оновлення карт можна завантажити з веб-сайту https://landrover.welcome.naviextras.com. Перейдіть на сторінку Отримати оновлення.

Як отримати останню версію InControl Touch Map Updater?

Як тільки з'явиться нова версія InControl Touch Map Updater, програма автоматично запропонує вам оновити поточну версію. Якщо вам незручно використовувати цей спосіб автоматичного оновлення, ви можете встановити останню версію InControl Touch Map Updater з сайту https://landrover.welcome.naviextras.com, завантаживши програму установки, яка містить останню версію InControl Touch Map Updater.

Чи можна встановити InControl Touch Map Updater в Windows?

Так, програма InControl Touch Map Updater є сумісною з Microsoft Windows версії 7, 8 і 10.

Чи можна встановити InControl Touch Map Updater на Mac?

Так, програма InControl Touch Map Updater є сумісною з Mac OSX версії 10.10 або новішою.

Якщо ви використовуєте OSX Catalina, завантажте та встановіть останню версію InControl Touch Map Updater, сумісну з вашою OSX. Попередня версія InControl Touch Map Updater не працюватиме після встановлення оновлення OSX Catalina.

Чи потрібно підключення до Інтернету для завантаження останніх мап/вмісту?

Програмі InControl Touch Map Updater потрібне підключення до онлайн-серверів для виконання різноманітних функцій, у тому числі для перевірки оновлень та завантаження вмісту.

Як запустити Incontrol Touch Map Updater?

Після завантаження та установки InControl Touch Map Updater запустіть програму за допомогою значка на робочому столі. Вийміть SD-карту з гнізда в автомобільній системі і вставте її у свій комп'ютер (ПК або Mac). InControl Touch Map Updater автоматично зчитує і розпізнає навігаційні дані на SD-карті.

ПРИМІТКА: Увімкніть навігаційну систему свого автомобіля хоча б один раз, перш ніж витягувати SD-карту і вставляти її у свій комп'ютер.

Які мови підтримує Incontrol Touch Map Updater?

InControl Touch Map Updater доступний кількома мовами. Скористайтеся функцією вибору МОВИ для перегляду всіх доступних мов.

INCONTROL TOUCH MAP UPDATER — Використання і експлуатація

Як створити обліковий запис InControl Touch Map Updater?

Для завантаження оновлень мап необхідно створити обліковий запис у програмі InControl Touch Map Updater. Запустіть програму InControl Touch Map Updater, натисніть «Реєстрація» і вкажіть своє ім'я, адресу електронної пошти та пароль.

Я забув свою адресу електронної пошти для входу. Що робити?

Якщо ви забули адресу електронної пошти, яка використовувалася для створення облікового запису InControl Touch Map Updater, ви повинні зареєструватися ще раз. Весь вміст, який ви отримали раніше, буде доступний, оскільки вміст пов'язаний з вашою SD-картою, а не з обліковим записом InControl Touch Map Updater.

Я забув свій пароль. Що робити?

Якщо ви забули пароль, можна скористатися посиланням «Забули пароль?» для його відновлення.

ОНОВЛЕННЯ МАП

Як оновити мої існуючі мапи або придбати додаткові?

Оновлювати мапи можна за допомогою програми InControl Touch Map Updater. Виконайте 4 простих дії:

  1. Вийміть SD-карту з гнізда в автомобільній системі і вставте її у свій комп'ютер (ПК або Mac).
  2. Завантажте InControl Touch Map Updater на свій комп'ютер і запустіть його.
  3. Щоб оновити мапу, дотримуйтесь інструкцій на екрані.
  4. Знову вставте SD-карту в автомобільну систему.

Для отримання докладнішої інформації див. Практичний посібник.

ПРИМІТКА: Увімкніть навігаційну систему свого автомобіля хоча б один раз, перш ніж витягувати SD-карту і вставляти її у свій комп'ютер.

Як перевірити наявність оновлень для мап?

Запустіть програму InControl Touch Map Updater, вставте SD-карту свого автомобіля, і програма автоматично розпізнає доступні оновлення для виявленої SD-карти і запропонує їх для завантаження і установки. Якщо, перш ніж запускати InControl Touch Map Updater, ви хочете знати, чи було випущено нову версію мапи, підпишіться на розсилку новин тут, щоб отримувати повідомлення електронною поштою.

Чи можна встановити оновлення пізніше?

Так, усі доступні оновлення можна встановити у будь-який час.

Чи можна скасувати завантаження й установку, що тривають?

Ні, необхідно повністю завершити процеси завантаження й установки, щоб забезпечити узгодженість і правильність вмісту мапи на SD-карті. Не закривайте InControl Touch Map Updater і не виймайте SD-карту, доки не буде завершено процеси завантаження й установки.

Скільки часу потрібно, щоб завантажити дані мапи?

Час завантаження залежить від обсягу вмісту, що завантажується, та швидкості підключення до Інтернету. Для завантаження оновлень і нового вмісту рекомендується використовувати широкосмугове підключення до Інтернету.

Чи видаляються старі мапи після установки оновлень?

Так, новіші мапи заміняють собою стару версію мап.

INCONTROL TOUCH MAP UPDATER — Загальні проблеми і рішення

Як виправити помилку підключення?

Помилка підключення вказує на те, що програма InControl Touch Map Updater не може з'єднатися з онлайн-серверами оновлення. Переконайтеся в наявності активного підключення до Інтернету та повторіть спробу завантаження InControl Touch Map Updater.

Чому Incontrol Touch Map Updater не розпізнає SD-карту?

InControl Touch Map Updater розпізнає лише дійсні SD-карти, призначені для використання з навігаційною системою InControl Touch. Інші SD-карти не розпізнаються. Якщо SD-карта пошкоджена або дані на ній були змінені будь-яким чином без використання InControl Touch Map Updater, ця SD-карта може бути такою, що не розпізнається. Перевірте також, чи працює належним чином роз'єм для SD-карти на вашому ПК або Mac.

Чому деякі функції неактивні?

InControl Touch Map Updater автоматично розпізнає вміст на підключеній SD-картці. Доступність певних кнопок та функцій може бути пов’язана з вмістом SD-карти.

Що робити, якщо SD-карта загубилася, зламалася або пошкодилася?

Необхідно замовити нову SD-карту. Для отримання подальшої допомоги зв'яжіться з продавцем Jaguar.

Чому мій VIN відображається в Incontrol Touch Map Updater?

InControl Touch Map Updater використовує реєстраційний номер автомобіля (VIN) для авторизації непередаваної ліцензії на використання мап у вашому автомобілі під час процесу активації.

Чому мій автомобіль повідомляє про недійсний VIN (реєстраційний номер автомобіля) на SD-карті?

В автомобілі відображається повідомлення про недійсний VIN на SD-карті, якщо файл ліцензії на SD-карті було активовано з VIN, що належить іншому автомобілю. Переконайтеся, що використовується правильна SD-карта, активована для цього автомобіля.

Чому мій автомобіль не розпізнає SD-карту?

Якщо SD-карта InControl Touch Map не розпізнається, переконайтеся, що її розблоковано (невеличкий перемикач на боці SD-карти) і вставлено правильно в роз'єм для SD-карти автомобіля. Якщо карту вставлено правильно, вимкніть запалювання, зачиніть всі двері автомобіля і заблокуйте його на 2 хвилини, після чого запустіть знову. Якщо SD-карта і після цього не розпізнається, прийміть до уваги повідомлення про помилку, що відображається в автомобілі, та зверніться по допомогу до свого продавця Jaguar.

Відсутній пов'язаний з SD-картою VIN? Чому?

Це повідомлення вказує на те, що InControl Touch Map Updater не може знайти реєстраційний номер автомобіля на картці. Зверніться до продавця Jaguar.

Чому з’являється повідомлення «На комп'ютері недостатньо вільного місця»?

Перш ніж копіювати дані на SD-карту, InControl Touch Map Updater має завантажити вибраний продукт з онлайн-сервера. Якщо з’являється ця помилка, переконайтеся, що на вашому комп'ютері достатньо вільного місця, і перезапустіть процес завантаження й установки. Потрібне вільне місце залежить від регіону мапи. Можливо, знадобиться приблизно 10 ГБ вільного місця.

Чому не вдається виконати завантаження й установку?

Причиною цього може бути те, що InControl Touch Map Updater не може з’єднатися з серверами оновлення через проблеми мережі, періодичні помилки підключення або помилки читання й записування на SD-карту. У більшості випадків InControl Touch Map Updater відображає відповідні повідомлення про помилки для визначення проблеми. Якщо проблема із завантаженням та встановленням повторюється, зверніться по допомогу до продавця Jaguar.

Чому SD-карта має бути розблокованою?

SD-карта завжди має бути в розблокованому стані (невеличкий перемикач на боці SD-карти), щоб програма InControl Touch Map Updater могла записувати на неї будь-яку потрібну інформацію, у тому числі завантажувати й установлювати новий вміст.

Чи можна використовувати зовнішній зчитувач SD-карт?

Так, ви можете використовувати зовнішній зчитувач SD-карт, підключений до ПК або Mac.

Чи можна зберігати особисті дані на SD-карті?

SD-карта InControl Touch Map призначена лише для використання з навігаційною системою InControl Touch. Карта не повинна використовуватися для зберігання будь-яких інших даних. Будь-які зміни вмісту SD-карти необхідно здійснювати лише за допомогою InControl Touch Map Updater. Зберігання на SD-карті інших даних або несанкціоноване змінення даних на SD-карті може призвести до проблем у роботі навігаційної системи InControl Touch і припинення дії гарантійних зобов'язань щодо транспортного засобу.

Чи можна скопіювати вміст однієї SD-карти на іншу?

Ні, копіювання або дублювання вмісту SD-карти заборонено згідно з умовами використання. Несанкціоноване копіювання або дублювання SD-карт також заборонено.

Я користуюся Mac, і InControl Touch Map Updater не працює. Що робити?

Якщо ви оновили OSX до версії Catalina, InControl Touch Map Updater буде працювати лише якщо ви видалите попередню версію InControl Touch Map Updater та завантажите останню.

На що потрібно звернути увагу під час першого використання?

Під час першого використання InControl Touch Map Updater на Catalina macOS потрібно надати додатку додатковий дозвіл на доступ до файлів на вашому носії/пристрої даних. Надайте цей дозвіл, інакше InControl Touch Map Updater більше не працюватиме.

Чи можна змінити параметри налаштування дозволів додатка пізніше?

Ви можете в будь-який час налаштувати параметри дозволів додатка в налаштуваннях системи. Перейдіть у розділ «Безпека та конфіденційність»> «Файли та папки» та встановіть прапорець біля пункту «Знімні томи» під додатком InControl Touch Map Updater.

Чи існує контактний центр для підтримки?

Для отримання подальшої допомоги зв'яжіться з продавцем Jaguar.