macOS kullanıyorsanız ve ileride haritanızı güncellemek istiyorsanız önceki Toolbox uygulamasını silin ve buradan en son sürümü indirin.

İndir

Nasıl güncelleme yapılır

En son haritayı indirerek InControl Touch navigasyon sisteminizi güncel tutmanızı sağlayacak bir adım adım talimatlar rehberi hazırladık.

PDF’i indir

Güncelleme nedir

Haritalar

Yollar sürekli değişim halindedir. Gönül rahatlığıyla yol almanız için haritanızı güncel tutmanız gerekir. En son harita güncellemesi; güncel ev adresleri, bayilikler, posta kodları, yol levhaları, şerit bilgileri ve daha fazlasını içerir.*

Önemli Noktalar (POI)

Haritanız, geniş bir yelpazedeki POI'lerle birlikte gelir. Her bir harita güncellemesiyle birlikte oteller, turistik yerler, eczaneler, bankalar, ATM’ler ve park yerleri gibi yolculuğunuz sırasında ihtiyacınız olan çok sayıda faydalı yer de eklenir.

*Lütfen içeriğin üçüncü taraflar tarafından sağlandığını unutmayın. NNG, içeriğin uygunluğu, doğruluğu, eksiksizliği veya zamanında sunulmasıyla ilgili hiçbir taahhütte bulunmaz ve herhangi bir eksiklik için yükümlü tutulmayacaktır.

Haberdar olun

Mevcut yeni harita ve navigasyon yazılım güncellemeleri ile ilgili bildirim almak için kaydolun.
Gizlilik Politikası bölümünü kabul ediyorum.

Güncellemenizi şimdi alın

Yalnızca sizin için InControl Touch Map Updater adında ücretsiz, kullanımı kolay bir yazılım yaptık. Mevcut haritanızı güncellemenize ya da yenilerini almanıza yardımcı olur.

Sadece aşağıdaki 4 adımı takip edin:

1 SD kartı navigasyon sisteminden çıkartın ve bilgisayarınızın SD yuvasına takın
2 InControl Touch Map Updater’ı indirin ve çalıştırın
3 Haritanızı güncellemek için ekrandaki talimatları takip edin
4 Harita güncellemesini yüklemek için SD kartı Navigasyon Sisteminize yeniden takın

Güncellemenizi şimdi alın Güncellemenizi şimdi alın

Desteklenen platformlar: Windows 7, Windows 8, Windows 10 veya OSX 10.8 (ya da daha üst sürüm). Lütfen InControl Touch Map Updater’ın minimum 1024*768 ekran çözünürlüğü ve sabit diskinizde 10 GB boş alan gerektirdiğini unutmayın.

Bu Web sitesinin, hedeflenen reklamların hedef kitleye ulaşması amacıyla Web siteyi ziyaret eden ziyaretçilere dair isimsiz verileri toplamak için küçük metin dosyaları kullandığını bilgilerinize sunarız. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı kontrol edin. Aşağıdaki düğmeye tıklayarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz. Daha sonra çerezleri devre dışı bırakmak isterseniz, lütfen tarayıcınızdaki ayarları değiştirin.

Daha fazlasını öğreninKabul ediyorum